Amica SA
Autor: Amica SA
08/12/2015
Chcemy stworzyć album kibicowania i zaprosić Was do jego współtworzenia. Czekamy na Wasze zdjęcia! Na autorów prac, które otrzymają najwięcej znaczków "To jest fajne" czekają świetne nagrody!
Zasady konkursu #JestemKibicem:
 1. Przedmiotem jest wykonanie zdjęcia: sobie, swojemu dziecku, rodzinie lub przyjaciołom w barwach klubu, któremu kibicujecie, lub podczas meczu, czy podczas przygotowań do niego, a następnie opublikowanie go na swoim profilu w PoSzalu.pl poprzez zamieszczenie posta z tym zdjęciem, którtkim opisem oraz hasztagiem  #JestemKibicem.
 2. Tematyka postów: pozytywne kibicowanie.
 3. Prace można zgłaszać wyłącznie w procedurze opisanej w punkcie 1 niniejszego regulaminu. Prace wysyłane pocztą internetową i w jakikolwiek inny sposób (np. zamieszczone w innych sieciach społecznościowych) nie będą brane pod uwagę w konkursie. 
 4. Każdy może zgłosić dowolną ilość prac czyli zamieścić dowolną ilość postów, ale tylko jeden post jednego autora, który uzyska największą ilość głosów, upoważni tego autora do odbioru jednej nagrody (jedna osoba może wygrać tylko raz).
 5. Prace można zgłaszać do 26.02.2016 włącznie. 
 6. Biorąc udział w konkursie jego uczestnik akceptuje regulamin systemu habitatON, w którym jest on realizowany. 
 7. Posty, które zostaną poprawnie zamieszczone, dostępne będą w galerii na stronie #JestemKibicem.
 8. Głosowanie odbywa się wyłącznie poprzez kliknięcie przycisku “OK!” umieszczonym pod postem. 
 9. Głosować na prace można do 29.02.2016 włącznie.
 10. Każdy uczestnik zabawy może głosować na dowolną ilość prac biorących w niej udział. 
 11. Zwyciężą trzej autorzy najpopularniejszych prac, tj. zdjęć które otrzymają najwięcej głosów (klilnięć na przycisk “OK!” znajdujący się pod postami).
 12. W przypadku uzyskania przez liderów zabawy równej ilości głosów (kliknięć na przycisk "OK!), decydować będzie data i godzina zgłoszenia pracy, czyli publikacji posta.
 13. Nagrodą dla autorów 3 najpopularniejszych prac są produkty Amica ufundowane przez firmę Amica Wronki SA.
 14. Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców w ciągu 7 dni od dnia ogłoszenia wyników końcowych po podaniu kompletnych danych przez zwycięzców, bezpośrednio przez fundatora nagród. Przez pojęcie: kompletne dane rozumie się: imię i nazwisko, pełen adres dostawy a także nr telefonu dla kuriera.
 15. Fundator nagrody zastrzega sobie prawo do zmiany modelu nagrody w przypadku gdy wybrany będzie niedostepny na magazynie.
 16. Organizator konkursu zaznacza, że może nie zamieścić lub usunąć pracę bez podawania przyczyny (np. gdy zawiera ona obraźliwy przekaz dla innych kibiców, czy treści powszechnie uznane za wulgarne i obraźliwe).
 17. Organizatorem konkursu jest habitatON.
 18. Sponsorem konkursu, a jednocześnie fundatorem przyrzekającym nagrody jest firma Amica Wronki SA.

 

 

Zobacz również: Dołącz do #JestemKibicem 

 

N sa
01.03.2016, 19:58

Witam,
Kiedy zostaną ogłoszone wyniki akcji, ponieważ w poście odnośnie #JestemKibicem napisane jest w ważnych datach "Ogłoszenie wyników akcji: 2016-02-29" ?
Pozdrawiam